Въдица кльонк и морски тролинг Ugly Stik Elite Boat 2.24 м, 12-20 lb
-
95.84€ / 187.45 лв. / 187.45лв.
- 119.80€ / 234.31 лв. / 234.31лв.
- спестяваш: 23.96€ / 46.86€
- Код на продукта: 48305
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Ugly Stik Elite Boat - Силата на океана в ръцете ти!
Ugly Stik Elite Boat е въдица, създадена да устои на най-тежките условия на морския риболов и риболова на сом. С мощна конструкция и прецизна акция, тя е идеалният партньор за големите улови.
Предимства
- Ненадмината здравина: Изработена с патентованата Ugly Tech конструкция, тази въдица е практически нечуплива. Можеш да разчиташ на нея дори при най-агресивните борби с рибата.
- Чувствителност: Въпреки мощната си конструкция, Ugly Stik Elite Boat осигурява необходимата чувствителност, позволявайки ти да усетиш и най-деликатните кълвания.
- Перфектен баланс: Ергономичният дизайн и лекото тегло гарантират комфорт при продължително риболов.
- Устойчиви водачи: Водачите Ugly Tuff са изключително здрави и устойчиви на корозия, което е от съществено значение при солен воден риболов.
За кого е подходяща?
Ugly Stik Elite Boat е идеална за:
- Риболовци на големи хищници: Ако ловиш туна, групер, дорадо или сом, тази въдица ще ти осигури необходимото предимство.
- Морски риболов: Перфектна за риболов от лодка в морето, благодарение на своята здравина и устойчивост на солена вода.
- Риболовци, които търсят надеждност: Ако искаш въдица, на която винаги можеш да разчиташ, Ugly Stik Elite Boat е правилният избор.
- Дължина на въдицата: 2.24 м
- Дължина на дръжката: 41 см
- Акция: 12-24 lb
- Тегло: 412 г
Характеристики
| Модел | Elite Boat |
| Дължина | 2.24 м |
| Акция | 12-20 lb |
| Тегло | 412 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 9 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 11.5 мм |
| Вид риба | Сом |
| Вид риболов | Тролинг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
