Въдица за риболов от лодка Abu Garcia Altum Trolling 2.10 м, 15-25 lb
-
от
-
62.82€ / 122.87 лв. / 122.87лв.
- 69.80€ / 136.52 лв. / 136.52лв.
- спестяваш: 6.98€ / 13.65€
- Код на продукта: 18661
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Abu Garcia Altum Trolling е нова серия за 2021 година от здрави и много издръжливи въдици.
Конструкцията представлява съчетание от високомодулен карбон и качествен композитен материал.
Моделът е предназначен за риболов на големи и силни риби в сладки и солени води.
Оборудвана с подсилени водачи със стоманена рамка и двуточково монтиране.
Подходяща силова въдица за сладководен риболов от лодка, както и за морски тролинг.
Въдиците Abu Garcia се предлагат от магазин Наслука с 2 години гаранция!
- Карбон-композитна конструкция
- Водачи със стоманена рамка, в комбинация с цирконий
- Удобна гумирана дръжка
- Елегантен съвременен дизайн
- За морски и сладководен тролинг
- Дължина на въдицата: 2.10 м
- Дължина на дръжката: 40 см
- Акция: 15-25 lb
- Тегло: 368 г
Характеристики
| Модел | Altum Trolling |
| Дължина | 2.1 м |
| Акция | 15-25 lb |
| Тегло | 368 г |
| Тр. дължина | 113 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 8 |
| Материал | HRC Композит |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риболов | Тролинг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
