Въдица за риболов от лодка Filstar Mediterraneo Trolling Master 2.30 м, 6-12lb
-
от
-
43.90€ / 85.86 лв. / 85.86лв.
- Код на продукта: 45114
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Mediterraneo Trolling Master – специализиран модел въдица на Filstar за тролинг риболов.
Въдицата е приложима както за сладководен, така и за морски риболов.
Характеризира се с олекотена карбонова бланка, която има страхотен запас от мощност.
Оборудвана със специални водачи с овална форма за перфектно разпределяне на усилието и оптимално използване на ресурса на въдицата.
- Специализиран модел въдица
- За риболов от лодка / тролинг
- За морски и сладководен риболов
- Карбонови бланки
- Качествени водачи
- Удобна EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 2.30 м
- Дължина на дръжката: 42 см
- Акция: 6-12 lb
- Тегло: 220 г
Характеристики
| Модел | Mediterraneo |
| Дължина | 2.3 м |
| Акция | 6-12 lb |
| Тегло | 220 г |
| Тр. дължина | 120 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 11 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 13.5 мм |
| Вид риболов | Морски |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (1)
Оценка (1)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
