Въдица за тежък тролинг и кльонк Ryuji Deep Rider 1.80 м, 50-80lb
-
15.40€ / 30.12 лв. / 30.12лв.
- 30.79€ / 60.22 лв. / 60.22лв.
- спестяваш: 15.39€ / 30.10€
- Код на продукта: 25777
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Ryuji Deep Rider - въдица за тролинг и други видове риболов от лодка.
Впечатлява с относително тънка, но много здрава и стегната бланка от плътно фибростъкло.
Притежава максимална устойчивост на екстремно и интензивно натоварване при улов на едри и борбени риби.
Моделът е с конструкция от две секции, като се разглобява в областта над дръжката.
Окомплектовката включва двуточково монтирани изключително надеждни водачи с устойчиви рамки.
Дръжката на въдицата е с удължена предна част е изработена от EVA материал с висока плътност за сигурен силов захват.
- Модел: Ryuji Deep Rider
- За риболов от лодка
- 1+1 секции
- От плътно фибростъкло
- Здравина и сигурност
- Двуточково монтирани водачи
- Солиден макародържач
- EVA дръжка за силов захват
- Дължина на въдицата: 1.80 м
- Транспортна дължина: 112 см
- Акция: 50-80 lb
- Тегло: 505 г
Характеристики
| Модел | Deep Rider |
| Дължина | 1.8 м |
| Акция | 50-80 lb |
| Тегло | 505 г |
| Тр. дължина | 112 см |
| Брой секции | 1+1 |
| Брой водачи | 8 |
| Материал | Фибростъкло |
| Диам. в основата | 11 мм |
| Вид риба | Сом |
| Вид риболов | Тролинг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (1)
Оценка (1)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
