Въдица за тролинг Shakespeare Ugly Stik GX2 Kayak 1.50 м, 12-20 lb
-
от
-
60.72€ / 118.76 лв. / 118.76лв.
- 75.90€ / 148.45 лв. / 148.45лв.
- спестяваш: 15.18€ / 29.69€
- Код на продукта: 38965
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Въдица за тролинг Shakespeare Ugly Stik GX2 Kayak 1.50м 12-20lb е премиум избор за риболовци, които търсят надеждно оборудване, на което могат да се доверят в критични моменти. Специално проектирана за риболов от каяк, тази въдица предлага множество предимства, осигурявайки ви приятно и успешно риболовно изживяване.
С тази въдица ще усетите впечатляващата чувствителност при засичане на рибата, което не компрометира мощта, тъй като Shakespeare Ugly Stik GX2 концентрира силата в средната част на бланката. Със здравата и твърда дръжка, този дизайн гарантира, че риболовецът, дори в седнало положение, няма да изпита трудности при борбата и улова на големи риби.
Въдицата съчетава спортен дълъг връх с къса дръжка, предлагайки уникален баланс между гъвкавост и сила. Произведена е с иновативната Ugly Stik технология на бланката. Това гарантира здравина и устойчивост, издържайки на изпитанията на времето и предизвикателствата на риболова от каяк.
Освен това, въдицата е оборудвана с Ugly Tuff водачи, които не само са устойчиви, но и осигуряват гладко движение на линията, предотвратявайки заплитания и триене, което би могло да компрометира целостта на риболовната ви линия.
Лекият графитен макародържач е още едно допълнение, което осигурява стабилно закрепване на макарата, като същевременно поддържа ниско тегло за удобство при работа.
Xapaĸтepиcтиĸи:
- Дължина: 1.50 м
- Акция: 12 - 20 lb
- Брой водачи: 5
- Брой секции: 2
- Тегло: 163 г
- Дължина на дръжката: 29 см
- Транспортна дължина: 81 см
- За тролинг риболов
| Модел | Ugly Stik |
| Дължина | 1.5 м |
| Акция | 12-20 lb |
| Тегло | 163 г |
| Тр. дължина | 81 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 12 мм |
| Вид риболов | Тролинг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
