Едноделна въдица за тролинг Shakespeare Ugly Stik GX2 Kayak 1.20 м, 8-12 lb
-
от
-
47.84€ / 93.57 лв. / 93.57лв.
- 59.80€ / 116.96 лв. / 116.96лв.
- спестяваш: 11.96€ / 23.39€
- Код на продукта: 45124
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Въдица за тролинг Shakespeare Ugly Stik GX2 Kayak 1.20м 8-12lb е премиум избор за риболовци, които търсят надеждно оборудване, на което могат да се доверят в критични моменти. Специално проектирана за риболов от каяк, тази въдица предлага множество предимства, осигурявайки ви приятно и успешно риболовно изживяване.
С тази въдица ще усетите впечатляващата чувствителност при засичане на рибата, което не компрометира мощта, тъй като Shakespeare Ugly Stik GX2 концентрира силата в средната част на бланката. Със здравата и твърда дръжка, този дизайн гарантира, че риболовецът, дори в седнало положение, няма да изпита трудности при борбата и улова на големи риби.
Произведена е с иновативната Ugly Stik технология на бланката. Това гарантира здравина и устойчивост, издържайки на изпитанията на времето и предизвикателствата на риболова от каяк.
Xapaĸтepиcтиĸи:
- Дължина: 1.20 м
- Акция: 8 - 12 lb
- Брой водачи: 4
- Брой секции: 1
- Тегло: 136 г
- Дължина на дръжката: 26 см
- Транспортна дължина: 123 см
- За тролинг риболов
| Модел | GX2 Kayak |
| Дължина | 1.5 м |
| Акция | 8-12 lb |
| Тегло | 136 г |
| Тр. дължина | 123 см |
| Брой секции | 1 |
| Брой водачи | 4 |
| Материал | Карбон+Фибростъкло |
| Диам. в основата | 6.8 мм |
| Вид риболов | Морски |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
