Фиксиран нож Fish2Fish Forester
-
от
-
7.90€ / 15.45 лв. / 15.45лв.
- Код на продукта: 49640
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Fish2Fish Forester е надежден фиксиран нож, създаден за работа сред природата.🌲
Острие от здрава неръждаема стомана осигурява чист и мощен разрез, а удобната дръжка с противоплъзгащо покритие гарантира стабилен захват при всякакви условия.💪
Включената кания позволява безопасно носене на колана или в раницата.🎒
🔴 Обща дължина: 22 см
🔴 Дължина на острието: 9.8 см
🔴 Материал на острието: неръждаема стомана
🔴 Ергономична, устойчива дръжка
🔴 Здрава кания за транспорт и защита
Fish2Fish Forester е верен спътник за риболов, къмпинг и приключения на открито – компактен, здрав и винаги готов за действие.🔪
Характеристики
| Обща дължина | 22 см |
| Дължина на острието | 9.8 см |
| Дебелина на острието | 1.8 мм |
| Широчина на острието | 20 мм |
| Дължина на дръжката | 12.2 см |
| Модел | Forester |
| Тегло | 82 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
