Комплект за риболов на шаран JRC Defender Combo 3.60 м, 3 lb, 3 части
-
от
-
125.90€ / 246.24 лв. / 246.24лв.
- Код на продукта: 32251
- Експресна Безплатна доставкa
- Извън наличност
Чудесен комплект за риболов на шаран.
JRC Defender Combo се състои от въдица, макара и калъф от висок клас - двуделна въдица JRC Defender 3.60м, макара Mitchell Avocet Black 6000FS и единичен калъф JRC Defender.
Въдицата е с високомодулна карбонова бланка. Притежава солиден запас от мощност и е подходяща както за риболов със замятане от брега, така и за нанасяне с лодка.
Mitchell Avocet Black 6000FS е макара с двоен аванс и система за освобождаване на шпулата. Подходяща за риболов на различна дистанция. Макарата е с навито монофилно влакно на шпулата.
Калъфът предпазва по перфектен начин комплекта. Предвидено е уширение за макарата. Моделът е с дебела подплата и надежден цип. Добавени са удобни дръжки. Цвят - тъмнозелен.
Шаранска въдица JRC Defender Carp
- Класна въдица
- Високомодулни 24Т карбонови бланки
- Конструкция от три секции
- SiC водачи
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- Удобна дръжка
- Дължина на дръжката: 60 см
Макара Mitchell Avocet Black 6000FS
- 2 лагера
- Иглен стоп лагер
- Графитен корпус
- Компютърно балансиран ротор
- Модерен дизайн
- Алуминиева шпула
- Капацитет: 0.36 - 275
- Двоен аванс
- Усилена водеща ролка
- Сгъваема дръжка
- Предавателно число: 5.1:1
Калъф JRC Defender
- Здрав и устойчив плат
- Дебела подплата
- Сигурна защита на въдицата и макарата
- Надежден цип
- Удобни дръжки
- Цвят: Тъмнозелен
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 815 г |
| Тр. дължина | 128 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Амур, Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
