Ловен нож Muela Elk-14G
-
от
-
36.50€ / 71.39 лв. / 71.39лв.
- Код на продукта: 49200
- Извън наличност
Muela Elk-14G е качествен модел ловен нож с фиксирано острие. 🔪
✅ Острие: От устойчива неръждаема стомана, X50CrMoV15. Твърдост - 57-58 HRC.
✅ Дръжка: Полимерна, термообработена дръжка с накатка. Добавен е метален гард.
✅ Кания: Стилен модел от естествена кожа.
✅ Размери:
- Дължина на острието: 14 см
- Обща дължина: 25 см
- Тегло: 175 г
Muela (Manufacturas Muela S.A.) е испански производител, основан през 1952 г., със седалище в Сиудад Реал. Компанията произвежда около 350 000 ножа годишно, включително ловни, тактически, сгъваеми и луксозни модели.
Ловните ножове Muela съчетават ръчна изработка с модерна ефективност, насочена към практично и качествено използване.
Дизайнът е насочен към функционалност и комфорт при продължителна употреба — ножовете са солидни, с надеждна изработка и с отвор за ремък или връв, полезен при лов, бушкрафт и оцеляване.
| Обща дължина | 25 см |
| Дължина на острието | 14 см |
| Дебелина на острието | 3.6 мм |
| Широчина на острието | 31 мм |
| Дължина на дръжката | 11 см |
| Модел | Elk-14G |
| Тегло | 175 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
