Ловен нож Muela 5161-M
-
от
-
42.80€ / 83.71 лв. / 83.71лв.
- Код на продукта: 49198
- Извън наличност
Muela 5161-M е солиден модел ловен нож с частично серетиран гръб. 🔪
✅ Острие: От устойчива неръждаема 420HC стомана.
✅ Дръжка: Метална основа с нитовани дървени чирени. Добавен е метален гард.
✅ Кания: Стилен модел от естествена кожа.
✅ Размери:
- Дължина на острието: 16 см
- Обща дължина: 27.5 см
- Тегло: 287 г
Muela (Manufacturas Muela S.A.) е испански производител, основан през 1952 г., със седалище в Сиудад Реал. Компанията произвежда около 350 000 ножа годишно, включително ловни, тактически, сгъваеми и луксозни модели.
Ловните ножове Muela съчетават ръчна изработка с модерна ефективност, насочена към практично и качествено използване.
Дизайнът е насочен към функционалност и комфорт при продължителна употреба — ножовете са солидни, с надеждна изработка и с отвор за ремък или връв, полезен при лов, бушкрафт и оцеляване.
| Обща дължина | 27.5 см |
| Дължина на острието | 9 см |
| Дебелина на острието | 3.3 мм |
| Широчина на острието | 29 мм |
| Дължина на дръжката | 11.5 см |
| Модел | 5161-M |
| Тегло | 287 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
