Спод въдица FishPro Pulse Carp Spod 3.90 м, 5 lb, 2 части
-
от
-
45.80€ / 89.58 лв. / 89.58лв.
- Код на продукта: 71107
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
🚀 Мощна и надеждна спод въдица от висок клас, разработена специално за интензивно захранване на големи дистанции. Спод въдиците от бранда FishPro са проектирани да отговорят на нуждите на най-взискателните шаранджии в България.
FishPro Pulse Carp Spod е въдица с акция 5.0 lb, позволяваща хвърляне на тежки ракети и големи количества захранка на изключително далечни разстояния – без компромис с точността.
Бланката е изработена от високомодулен карбон 30T, осигуряващ максимална здравина и минимално тегло, а прогресивният строй гарантира плавно зареждане и отличен контрол при замятане.
Дръжката е разделена, с качествено антихлъзгащо покритие, което предлага сигурен захват дори при влажни условия и силни замахвания.
С FishPro Pulse Carp Spod лесно ще захраните точно там, където трябва – независимо от дистанцията!
- Спод въдица от две секции
- Високомодулен карбон T30
- Дължина: 3.90 м
- Акция: 5.0 lb
- SiC водачи
- Диаметър на първия водач: 50 мм
- Ергономичен макародържач
- EVA дръжка с антихлъзгащо покритие
- Дължина на дръжката: 67 см
- Тегло: 515 г
- Идеална за шаранджийски риболов и захранване на големи дистанции
| Модел | Pulse Carp |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 5 lb |
| Тегло | 515 г |
| Тр. дължина | 200 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
