Шаранска въдица Filstar Minima Carp 3.60 м, 3.25lb
-
62.90€ / 123.02 лв. / 123.02лв.
- Код на продукта: 20266
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Minima Carp е нов модел в гамата от въдици на Filstar за шарански риболов. Въдицата се отличава с изящна изработка с бланки от висококачествен карбон с матово покритие.
Minima Carp е оборудвана с първокласни водачи Slim Line Guides, които всички, с изключение на върховия водач, са без керамичен елемент.
Тези водачи се отличават с по-ниско тегло в сравнение със стандартните с керамичен ринг. Те притежават отлична чувствителност и имат цялостно покритие за оптимална устойчивост на корозия.
Първият водач е 50 мм, което е важно условие за постигане на необходимата дистанция при замятане. Моделът е окомплектован с EVA дръжка, а бланката над макародържача е подсилена за допълнителна здравина и сигурност.
Minima Carp е с акция 3,25 либри и притежава достатъчно мощ, съчетана с подходящ прогресивен строй за успешно справяне с трофейни шарани и бели амури.
Подходящ избор за модерен риболов на шаран на затворени водоеми или на големи реки като Марица, Искър или Дунав.
Отлична въдица без конкуренция в своя ценови клас!
- Високомодулен карбон
- Тънки и здрави бланки
- Slim Line Guides водачи
- Ергономичен макародържач
- Секции: 2 бр.
- Дължина на дръжката: 61 см
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.25 lb
- Тегло: 332 г
| Модел | Minima Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 332 г |
| Тр. дължина | 186 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 13.7 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
