Шаранска въдица Filstar Duo Carp 3.90 м, 3.50 lb, 2 части
-
от
-
47.50€ / 92.90 лв. / 92.90лв.
- Код на продукта: 50418
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Filstar Duo Carp е лека и мощна шаранска пръчка с достъпна цена, идеална за начинаещи и напреднали риболовци!
Въдицата е изключително лека, с тънка карбонова бланка и голям запас от сила. Снабдена е с лек DPS макародържач, противоплъзгаща дръжка и висококачествени T-LTS водачи, като големият е с размер 50 мм.
- Карбонова бланка за здравина и издръжливост
- Голям запас от сила за улов на големи риби
- Лек DPS макародържач
- Противоплъзгаща дръжка за комфорт и сигурност
- Висококачествени T-LTS водачи за гладко преминаване на линията
- Първият водач е 50 мм
- Черен матов цвят за изчистена визия
- Конструкция от 2 части
- Дължина: 3.90 м
- Акция: 3.50 lb
- Тегло: 365 г
Характеристики
| Модел | Duo Carp |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 365 г |
| Тр. дължина | 198 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
