Въдица за шаран Shimano Tribal TX1B12300, 3.66 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
69.26€ / 135.46 лв. / 135.46лв.
- 76.95€ / 150.50 лв. / 150.50лв.
- спестяваш: 7.69€ / 15.04€
- Код на продукта: 46098
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Shimano Tribal TX1B е серия шаранджийски въдици - перфектен избор за начинаещи и търсещи отлично съотношение между цена-качество шаранджии.
Тези въдици комбинират здрава карбонова бланка с дискретен, модерен дизайн.
TX1B представлява универсално решение, подходящо както за далечни замятания, така и за прецизен риболов на къси дистанции.
Прогресивният строй осигурява приятно изживяване при борба с шарани с всякакви размери.
Водачите Shimano и DPS макародържачът гарантират надеждност.
Slim-Shrink EVA дръжката осигурява комфортен захват.
- Модел: TX1B12300
- На две секции
- DPS макародържач
- Slim-Shrink EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 3.66 м
- Дължина на дръжката: 69 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 343 г
Ако търсите качествен модел на достъпна цена, Shimano Tribal TX1B е вашата въдица!
Характеристики
| Модел | TX1B |
| Дължина | 3.66 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 343 г |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Строй | Progressive |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
