Шаранджийска въдица Fox Horizon X3, 3.60 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
140.31€ / 274.42 лв. / 274.42лв.
- 155.90€ / 304.91 лв. / 304.91лв.
- спестяваш: 15.59€ / 30.49€
- Код на продукта: 26004
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Horizon X3 на Fox предлага уникално съотношение между прецизна изработка, отлична функционалност, страхотен дизайн и приемлива цена.
Проектирана и изработена по най-съвременна технология от много висок клас карбон, за да бъде максимално здрава, лека и тънка, запазвайки мощта и строя си.
Бланките от ултрависокомодулен карбон увеличават дистанцията и точността на замятане. Сглобката на секциите е допълнително подсилена.
Както приляга на шаранджийска въдица от такъв клас, окомплектовката е селектирана внимателно.
SiC водачите гарантират безпроблемно изнизванена влакното (50 мм първи водач), а DPS макародържачът е перфектно напаснат за ефективна и безпроблемна работа.
- Horizon X3
- Супер клас шаранска въдица
- Ултра високомодулен карбон
- По най-модерна технология
- Подсилена сглобка
- Модерен дизайн
- SiC водачи
- Първи водач: 50мм
- DPS макародържач 18мм
- Антихлъзгаща разделена дръжка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 63 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 418 г
| Модел | Horizon |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 418 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
