Шаранджийска въдица JRC Cocoon 2G Specimen 3.60 м, 3 lb, 3 части
-
от
-
92.90€ / 181.70 лв. / 181.70лв.
- Код на продукта: 25739
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Cocoon 2G Specimen - новата генерация на познатия и много популярен модел шаранджийски въдици от JRC.
Модел, подходящ както за начинаещи, така и за напреднали в този риболов.
Характеризира се с тънка, но мощна и здрава бланка от 30Т карбонов материал.
Полупараболичният дизайн гарантира ефективно справяне с едри и трофейни риби.
Разполага с удобна дръжка от Duplon - иновативна и устойчива материя, която осигурява стабилен захват.
Оборудвана с олекотени LTS SIC водачи с минималистичен дизайн.
Качественият DPS макародържач и метална тапа с логото на производителя допълват стилната визия на въдицата.
- Cocoon 2G Specimen
- Конструкция от 3 части
- Тънка бланка
- Високомодулен 30T карбон
- DPS макародържач
- Олекотени LTS SIC водачи
- 50 мм първи водач
- Дръжка от Duplon
- Стилен дизайн
- Безкомпромисно качество на изработка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 60 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 368 г
- За риболов на шаран
Характеристики
| Модел | Cocoon 2G |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 368 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка



