Шаранска въдица Filstar Power Glass Carp III, 3.90 м, 3.50lb, 3 части
-
от
-
28.90€ / 56.52 лв. / 56.52лв.
- Код на продукта: 24345
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Много стабилна и здрава въдица за риболов на шаран. Моделът е от бюджетния клас, изцяло от фибростъкло.
Въдицата се отличава със семпъл, но елегантен дизайн и е подходяща за начинаещи и напреднали в шаранския риболов.
FilStar Power Glass Carp се предлага във варианти на две и на три секции, като бланките са относително дебелостенни и разполагат със солиден запас от сила.
Въдицата е оборудвана с надеждни SiC водачи с двуточково монтиране, подходящи за всякакъв тип основна линия.
Сравнително дългата дръжка с EVA ръкохватки осигурява стабилен захват за сигурно замятане на дистанция.
Моделът намира приложение за дънен риболов на шаран, амур, бяла мряна и други, както в реки, така и в затворени водоеми.
- Модел: FilStar Power Glass Carp III - 3.90м 3.50lb
- Бланки от фибростъкло
- Въдица на три секции
- Голям запас от сила
- SiC водачи
- Стабилен макародържач
- Дръжка с EVA ръкохватки
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Транспортна дължина: 135.5 см
- Дължина на дръжката: 67 см
- Акция: 3.50 lb
- Тегло: 584 г
- За риболов на шаран
| Модел | Power Glass Carp |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 584 г |
| Тр. дължина | 136 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Фибростъкло |
| Диам. в основата | 19.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
-
Здравейте!
Вътрешният диаметър на най-големия водач е 28 мм, а външният - 35 мм.
Беше ли полезен този отговор?
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
