Въдица за риболов на шаран DAM Iconic Carp 2.70 м, 2.75lb, 2 части
-
от
-
41.04€ / 80.27 лв. / 80.27лв.
- 45.60€ / 89.19 лв. / 89.19лв.
- спестяваш: 4.56€ / 8.92€
- Код на продукта: 47146
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Въдицата DAM Iconic Carp е проектирана за риболов на шаран. Тя е изработена от висококачествени материали и е идеална за начинаещи и опитни риболовци.
- Въдица на две секции
- Високомодулен карбон 24T
- Дължина на въдицата: 2.70 м
- Акция: 2.75 lb
- Топ клас SIC водачи
- Удобен макародържач
- Дръжка с антихлъзгащо покритие
- Дължина на дръжката: 62 см
- Тегло: 238 г
- За риболов на шаран
Моделът е с уникална бланка от 24T карбонов материал - великолепен избор на въдица за риболов на трофейни шарани както със замятане, така и с нанасяне с лодка.
Оборудвана е с класни SiC водачи с двуточково монтиране, гарантиращи безпрепятственото използване на монофилни и плетени влакна.
Бързото действие, прецизният кастинг и достатъчният ресурс за безпроблемно справяне с едри и борбени шарани и бели амури са сред основните характеристики на модела.
Комфортната разделена дръжка с антихлъзгащо покритие гарантира добър и надежден захват при замятане.
| Модел | Iconic Carp |
| Дължина | 2.7 м |
| Акция | 2.75 lb |
| Тегло | 238 г |
| Тр. дължина | 139 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 12.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
