Въдица за шаран Shimano TX7 Specimen 3.66 м, 3.25lb
-
224.82€ / 439.71 лв. / 439.71лв.
- 249.80€ / 488.57 лв. / 488.57лв.
- спестяваш: 24.98€ / 48.86€
- Код на продукта: 38257
- Експресна Безплатна доставкa
- Извън наличност
Shimano TX7 Specimen е топ клас шаранска въдица, която се отличава с висока производителност и здравина. Основният материал на бланката е високомодулен въглерод, комбиниран с Biofibre, което осигурява забележителна сила и устойчивост на удари. Въдицата е подсилена с HPC (High Pressure Carbon) и NanoSheet технологии, които правят бланката още по-отзивчива и лека.
- Първокласна въдица
- За риболов на шаран
- Високомодулен HPC карбон + Biofibre
- NanoSheet технология
- Kigan Stainless Steel Zirconia водачи
- 50 мм водач
- Fuji DPS макародържач
- Перфектен контрол
- Отличен баланс
Оборудвана с Kigan Stainless Steel Zirconia водачи, които се характеризират с отлична устойчивост и гладко преминаване на линията, като същевременно минимизират риска от заплитане. Първият водач е с диаметър 50 мм, което улеснява далечните замятания
Въдицата е оборудвана с Fuji DPS макародържач, който е известен със своята надеждност и стабилност. Ръкохватката е изработена от EVA материал, който е удобен за захващане и предпазва от приплъзване.
Shimano TX7 Specimen е чудесно решение за риболов на големи водоеми, където са необходими далечни замятания. Въдицата е проектирана да се справя с тежки условия и големи шарани, като същевременно предоставя отлична чувствителност и контрол.
- Дължина на въдицата: 3.66 м
- От две части
- Дължина на дръжката: 62 см
- Акция: 3.25 lb
- Тегло: 376 г
| Модел | TX7 |
| Дължина | 3.66 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 376 г |
| Тр. дължина | 188 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 13 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
