Шаранска въдица Mivardi Optimus 3.60 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
49.80€ / 97.40 лв. / 97.40лв.
- Код на продукта: 55693
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Шаранската въдица Mivardi Optimus 3.60м е надежден избор за риболовци, които търсят качество на достъпна цена. Тънката бланка осигурява отлична чувствителност и леко тегло.
Здравите SIC водачи (16 мм на върха и 50 мм стартов) гарантират плавно преминаване на влакното и издръжливост при натоварване. 🎣
Основни характеристики
- Дължина: 3.60 метра
- Акция: 3.0 lbs (либри)
- Секции: 2 части
- Транспортна дължина: 186 см
- SIC водачи: 16 мм върхов и 50 мм стартов
- Макародържач: DPS черен модел
- Дръжка: Ергономична Duplon
Предимства при риболов
Въдицата Mivardi Optimus съчетава здраво замятане с отлична игра при изваждане на шаран. Минималистичният дизайн с черни обмотки и функционална конструкция я правят подходяща както за начинаещи, така и за опитни риболовци. 🐟
Двусекционната версия улеснява транспорта и съхранението, без да се губи от работните качества.
Приложение
Идеална за шарански риболов в езера, язовири и реки. Подходяща за различни техники.
За какво тегло примамка е подходяща въдицата?
Каква е транспортната дължина?
От какъв материал е бланката?
Подходяща ли е за начинаещи?
Какъв тип макародържач има?
Подходяща ли е за дълги дистанции?
| Модел | Optimus |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 252 г |
| Тр. дължина | 186 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
