Шаранджийска въдица Avid Carp Revolve 3 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
44.91€ / 87.84 лв. / 87.84лв.
- 49.90€ / 97.60 лв. / 97.60лв.
- спестяваш: 4.99€ / 9.76€
- Код на продукта: 38254
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Въдицата за шаран Avid Carp Revolve е отличен избор за риболовците, които търсят висока производителност без да нарушават бюджета си. Проектирани с прецизност и надеждност, тези въдици са изработени от карбонови бланки с отлични параметри.
Една от забележителните характеристики на серията Revolve са водачите Minima, които намаляват триенето и подобряват дистанцията на замятане.
Въдиците са оборудвани и с висококачествен макародържач, който осигурява сигурно и стабилно закрепване на макарата и е от съществено значение при борба с големи шарани.
Визуалният облик на въдиците Revolve е едновременно изчистен и елегантен, с красива карбонова 3k оплетка над макародържача и матово черно покритие, което придава стилен вид.
FullShrink дръжката с малко разширение в края осигурява удобен и сигурен захват.
Независимо дали ловите в малък водоем или голямо езеро, тези въдици предоставят надеждността и мощността, необходими за улавяне на големи шарани, без да се прави компромис със стила и комфорта.
- Въдица за риболов на шаран
- Високомодулен карбон
- Стилен и елегантен вид
- 3к карбонова оплетка
- Стабилен макародържач
- Minima водачи
- 40 мм водач
- FullShrink дръжка с EVA
- Дължина на въдицата: 3.00 м
- Дължина на дръжката: 57 см
- Акция: 3.00 lb
- Тегло: 269 г
| Модел | Revolve |
| Дължина | 3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 269 г |
| Тр. дължина | 155 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 12.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
