Шаранска въдица Extra Carp Reality 3.60 м, 3 части
-
от
-
35.79€ / 70.00 лв. / 70.00лв.
- Код на продукта: 18223
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Въдица за риболов на шаран от три части.
Изработена от солидни и здрави карбон-композитни бланки, Extra Carp Reality може да понесе големи натоварвания при улов на едри и трофейни шарани.
Моделът е с работна дължина 3.60 м и акция 3.5 lb, като тези характеристики предопределят универсалното приложение за дънен риболов на шаран в реки и затворени водоеми.
Предпочитана за риболов на тежко по река Дунав.
Оборудвана с водачи със SiC рингове, опосредстващи използването на плетени линии.
- Въдица от три секции
- Карбон-композитна конструкция
- Солидна и здрава
- SiC водачи
- Дължина: 3.60 м
- Транспортна дължина: 127.5 см
- Дължина на дръжката: 60 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 544 г
- За риболов на шаран
Характеристики
| Модел | Reality |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 544 г |
| Тр. дължина | 128 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
