Шаранска въдица Filstar Carbo Specialist Carp III 3.60 м, 3.5 lb
-
от
-
35.50€ / 69.43 лв. / 69.43лв.
- Код на продукта: 11611-01
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Моделът Carbo Specialist Carp III е класическа въдица за шаранджийски риболов на три секции с работна дължина 3,60 м. Акцията е 3,5 lbs и се справя еднакво добре при замятане както в близост до брега, така и на дистанция.
Оборудвана е с 6 водача, като първият е двустранно монтиран. Водачите са SiC и издържат на употребата на плетени влакна. Въдицата е в традиционният и разпознаваем за серията Carbo Specialist цвят.
Дължината на дръжката е 65 см, измерена от края на бланката до средата на макародържача. Макародържачът е много надежден, като е окомплектован с метални пръстени за монтиране на макарата.
При описаните параметри тази въдица намира широко приложение при дънен риболов на шаран, бял амур и други едри мирни видове, за което допринася и прогресивният строй.
Успешно може да се ползва и при риболов на хищници - щука, сом или бяла риба, с естествена стръв.
| Модел | Carbo Specialist |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 480 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
