Шаранска въдица Filstar Carbo Specialist Carp III, 3.60 м, 3 lb
-
от
-
33.50€ / 65.52 лв. / 65.52лв.
- Код на продукта: 46109
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Filstar Carbo Specialist Carp III е класическа въдица за шаранджийски риболов на три секции с работна дължина 3.60 метра. Акцията е 3.0 lb и се справя еднакво добре при замятане както в близост до брега, така и на дистанция.
Оборудвана е със SiC водачи, които позволяват употребата на плетени влакна. Въдицата е в традиционният и разпознаваем за серията Carbo Specialist цвят.
Макародържачът е много надежден, като е окомплектован с метални пръстени за монтиране на макарата.
Carbo Specialist Carp III е подходящ избор за дънен риболов на шаран, бял амур и други едри мирни видове, за което допринася и прогресивният строй.
- Модел на три секции
- Усилен карбон
- Голям запас от сила
- SIC водачи
- Двойна дръжка с покритие
- Акция: 3.0 lb
- Дължина: 3.60 м
- Тегло: 386 г
Характеристики
| Модел | Carbo Specialist Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 386 г |
| Тр. дължина | 128 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 18 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
