Шаранска въдица Filstar Carp Dynamics 3.60 м, 3.25lb, 2 части
-
от
-
75.50€ / 147.67 лв. / 147.67лв.
- Код на продукта: 50332
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
FilStar Carp Dynamics е шаранджийска пръчка от две части с елегантен външен вид, представен в черен матов цвят.
- Елегантен външен вид
- Мощна карбонова бланка
- Висококачествени SIC водачи
- Ергономична дръжка
- Подсилена с carbon mesh оплетка
- Издръжлива и здрава
Въдицата е с тънък slim дизайн и се отличава с мощна fast action карбонова бланка. Висококачествените SIC водачи са с три крачета, като първият е с размер 50 мм и осигуряват гладко преминаване на влакното.
Ръкохватката е със sure grip покритие от EVA материал, а в края е предвидена метална тапа. Carp Dynamics е подсилена с carbon mesh оплетка над макародържача, което я прави изключително здрава и издръжлива.
Характеристики:
- Високомодулен карбон
- Тънка и здрава бланка
- Конструкция от 2 части
- Качествени SIC водачи
- Голям първи водач - 50 мм
- Ергономичен макародържач
- Износоустойчива EVA Дръжка
- Дължина на дръжката: 62 см
- Дължина: 3.60 м
- Акция:3.25 lbs
- Тeгло: 324 г
Характеристики
| Модел | Carp Dynamics |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 324 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
