Шаранска въдица Filstar Carp Dynamics 3.60 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
65.80€ / 128.69 лв. / 128.69лв.
- Код на продукта: 50138
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
FilStar Carp Dynamics е шаранджийска пръчка от две части с елегантен външен вид, представен в черен матов цвят.
Въдицата е с тънък slim дизайн и се отличава с мощна fast action карбонова бланка.
Висококачествените SIC водачи са с три крачета, като първият е с размер 50 мм и осигуряват гладко преминаване на влакното.
Ръкохватката е със sure grip покритие от EVA материал, а в края е предвидена метална тапа.
Carp Dynamics е подсилена с carbon mesh оплетка над макародържача, което я прави изключително здрава и издръжлива.
- Високомодулен карбон
- Тънка и здрава бланка
- Конструкция от 2 части
- Качествени SIC водачи
- Голям първи водач - 50 мм
- Ергономичен макародържач
- Износоустойчива EVA Дръжка
- Дължина на дръжката: 62 см
- Дължина: 3.60 м
- Акция:3.0 lbs
- Тeгло: 308 г
Характеристики
| Модел | Carp Dynamics |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 308 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
