Шаранска въдица Filstar Tournament Carp 3.60 м, 3 lb
-
59.80€ / 116.96 лв. / 116.96лв.
- Код на продукта: 20271
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
FilStar Tournament Carp е отлична въдица за риболов на шаран със заявка да се превърне в една от най-популярните шаранджийски въдици в България.
Въдицата е изработена от високомодулен карбон с матово покритие и е изключително лека и балансирана. Оборудвана е с първокласни SeaGuide водачи с три крачета, гарантиращи безпрепятственото използване на монофилни и плетени влакна.
Акцията от 3.0 lbs в съчетание със стегнатия, прогресивен строй на въдицата носят необходимата доза сигурност при изваждане на трофейна риба.
Бланката над макародържача е подсилена, а дръжката е ергономична с метална тапа, която осигурява добър и надежден захват при замятане.
Tournament Carp е отлична въдица без конкуренция в своя ценови клас!
- Изящна изработка
- Високомодулен карбон
- Тънки и здрави бланки
- Ниско тегло
- SeaGuide водачи
- Ергономичен макародържач
- Секции: 2 бр.
- Дължина на дръжката: 57 см
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 335 г
| Модел | Tournament Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 335 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
