Шаранска въдица Sonik HeroX Carp Rod 3.96 м, 3.5 lb
-
от
-
65.61€ / 128.32 лв. / 128.32лв.
- 72.90€ / 142.58 лв. / 142.58лв.
- спестяваш: 7.29€ / 14.26€
- Код на продукта: 38973
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Шаранска въдица Sonik HeroX 3.65м 3.25lb предлага уникална комбинация от мощност и прецизност, създадена да посрещне предизвикателствата на съвременния шарански риболов. С прогресивно действие и здрав гръбнак, тази въдица осигурява увереност и контрол при лов на големи риби и работа с тежки PVA монтажи.
Въдицата е изградена от тънък, лек и елегантен черен карбон, който е проектиран за дълготрайна употреба и висока устойчивост. Леките M-SERIES DL черни водачи с и Anti-frap конструкция на първия водач и 50 мм водач до макарата осигуряват гладко и безпроблемно преминаване на линията, като значително намаляват риска от заплитане.
Sonik HeroX се отличава с удобна тънка дръжка с термосвиваем шлаух и клипс за лесно захващане на линията. Черната анодизирана капачка на дръжката, гравирана с логото "S", придава стилен завършек на цялостния дизайн.
- Дължина: 3.96 м
- Акция: до 3.50 lb
- Материал: Карбон
- Секции: 2 бр.
- Водачи: 6 бр. SeaGuide
- Дължина на дръжката: 63 см
- Транспортна дължина: 202 см
- Тегло: 407 г
- За риболов на шаран
| Модел | HeroX |
| Дължина | 3.96 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 407 г |
| Тр. дължина | 202 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
