Шаранска въдица Sonik HeroX Carp Rod 3.65 м, 3 lb, 3 части
-
60.21€ / 117.76 лв. / 117.76лв.
- 66.90€ / 130.85 лв. / 130.85лв.
- спестяваш: 6.69€ / 13.08€
- Код на продукта: 49834
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Шаранска въдица Sonik HeroX - Иновация и мощ
В Sonik познават карбоновата конструкция до съвършенство и търсят най-добрите материали на глобално ниво. Резултатът е HERO-X - серия въдици, които са по-леки, по-бързи и по-мощни от всички предшественици в този ценови клас. 🎣
Шаранската въдица Sonik HeroX 3.65м 3lb предлага прогресивна мощ и истинска многофункционалност. Тя се справя отлично с големи PVA торбички и силно борещи се риби като шаран и амур.
Основни характеристики
- Тънка и лека карбонова бланка в елегантен черен цвят
- Прогресивна акция с изключително бърз връх
- Супер леки M-SERIES DL черни водачи
- Здрав керамичен връх, устойчив на заплитане
- Модел 50мм водачи за 12ft въдици
- 17мм черен DPS макародържач за всички големи макари
- Sonik клипс, щадящ влакното
- Японска термосвиваема дръжка с ергономична форма
- Черен анодиран капак с лазерно гравирано лого 'S'
Предимства за риболовеца
Тази шаранска въдица е идеална за хвърляне на дистанция и прецизен контрол. 🔥 Бързото възстановяване на върха осигурява моментална реакция при кълване.
Компактната 3-частна конструкция улеснява транспорта. Елегантният дизайн в Sonik стил с дискретни зелени акценти HERO-X допълва функционалността.
Подходяща за улов на шаран, амур и други едри риби. 🐟
За какви риби е подходяща въдицата Sonik HeroX?
Какъв тест има тази въдица?
Колко части има въдицата?
Подходяща ли е за далечен кастинг?
Какви водачи използва Sonik HeroX?
Каква макара мога да монтирам?
Удобна ли е дръжката на въдицата?
| Модел | HeroX Carp Rod |
| Дължина | 3.65 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 390 г |
| Тр. дължина | 126 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
