Спининг въдица Shakespeare Ugly Stik GX2 1.83 м, 4-10 lb
-
от
-
47.84€ / 93.57 лв. / 93.57лв.
- 59.80€ / 116.96 лв. / 116.96лв.
- спестяваш: 11.96€ / 23.39€
- Код на продукта: 38981
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Ugly Stik GX2 - Една от най-харесваните от риболовците серия въдици на Shakespeare, доказала своите качества многократно.
Неповторимата функционалност на Ugly Stik се дължи на комбинирането на предимствата на двата материала - карбон и фибростъкло.
Уникалните Ugly Tech Blank са едновременно здрави, балансирани и с висока сензитивност.
Оборудвани с надеждни Tuff водачи, свеждащи до минимум триенето и осигуряващи използването на плетени влакна.
Комфортният макародържач и гравираната с лого EVA дръжка допринасят за лесното замятане на търсената дистанция и подчертават удобството при ползване.
В резултат на всичко това е създадена въдица, която е подходяща за всякакви условия и видове сладководен или морски спининг риболов.
- Дължина на въдицата: 1.83 м
- Акция: 4-10 lb
- Дължина на дръжката: 25 см
- Транспортна дължина: 96 см
- Тегло: 140 г
- Секции: 2 бр.
- Ugly Tech Blank - съчетание от карбон и фибростъкло
- Невероятна здравина
- Страхотен баланс
- Ниско тегло
- Tuff водачи
- Гравирана EVA дръжка
- Комфортен макародържач
- За спининг риболов
| Модел | GX2 |
| Дължина | 1.83 м |
| Акция | 4-10 lb |
| Тегло | 140 г |
| Тр. дължина | 96 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 8.5 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
