Спининг въдица Shakespeare Ugly Stik GX2 1.83 м, 6-15 lb
-
от
-
35.12€ / 68.69 лв. / 68.69лв.
- 43.90€ / 85.86 лв. / 85.86лв.
- спестяваш: 8.78€ / 17.17€
- Код на продукта: 19371
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Една от най-харесваните от риболовците серия въдици на Shakespeare, доказала своите качества многократно.
Неповторимата функционалност на Ugly Stik се дължи на комбинирането на предимствата на двата материала - карбон и фибростъкло.
Уникалните Ugly Tech Blank са едновременно здрави, балансирани и с висока сензитивност.
Оборудвани с надеждни Tuff водачи, свеждащи до минимум триенето и осигуряващи използването на плетени влакна.
Комфортният макародържач и гравираната с лого EVA дръжка допринасят за лесното замятане на търсената дистанция и подчертават удобството при ползване.
В резултат на всичко това е създадена въдица, която е подходяща за всякакви условия и видове сладководен или морски спининг риболов.
- Спининг въдица от две секции
- Ugly Tech Blank - съчетание от карбон и фибростъкло
- Невероятна здравина
- Страхотен баланс
- Ниско тегло
- Tuff водачи
- Гравирана EVA дръжка
- Комфортен макародържач
- Дължина на дръжката: 25 см
- Дължина на въдицата: 1.83 м
- Акция: Medium
- Тест влакно: 6-15 lb
- Тегло: 151 г
| Модел | Ugly Stick |
| Дължина | 1.83 м |
| Акция | 6-15 lb |
| Тегло | 151 г |
| Тр. дължина | 95 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон+Фибростъкло |
| Диам. в основата | 8 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
