Спининг въдица Ugly Stik GX2 2.13 м, 6-15 lb
-
от
-
52.72€ / 103.11 лв. / 103.11лв.
- 65.90€ / 128.89 лв. / 128.89лв.
- спестяваш: 13.18€ / 25.78€
- Код на продукта: 45205
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
GX2 - една от най-харесваните от риболовците серия въдици Ugly Stik, доказала своите качества многократно.
Неповторимата функционалност на Ugly Stik се дължи на комбинирането на предимствата на двата материала - карбон и фибростъкло.
Уникалните Ugly Tech Blank са едновременно здрави, балансирани и с висока сензитивност.
Оборудвани с надеждни Tuff водачи, свеждащи до минимум триенето и осигуряващи използването на плетени влакна.
Комфортният макародържач и гравираната с лого EVA дръжка допринасят за лесното замятане на търсената дистанция и подчертават удобството при ползване.
В резултат на всичко това е създадена въдица, която е подходяща за всякакви условия и видове сладководен или морски спининг риболов.
- Спининг въдица от две секции
- Ugly Tech Blank - съчетание от карбон и фибростъкло
- Невероятна здравина
- Страхотен баланс
- Ниско тегло
- Tuff водачи
- Гравирана EVA дръжка
- Комфортен макародържач
- Дължина на дръжката: 26 см
- Дължина на въдицата: 2.13 м
- Акция: Medium
- Тест влакно: 6-15 lb
- Тегло: 208 г
| Модел | Ugly Stick |
| Дължина | 2.13 м |
| Акция | 6-15 lb |
| Тегло | 208 г |
| Тр. дължина | 110 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон+Фибростъкло |
| Диам. в основата | 11 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
