Тролинг въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling 2.10 м, 20-40 lb
-
от
-
50.00€ / 97.79 лв. / 97.79лв.
- 62.50€ / 122.24 лв. / 122.24лв.
- спестяваш: 12.50€ / 24.45€
- Код на продукта: 45118
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Ugly Stik Tiger Tuff Trolling - познатите на всички привърженици на екстремния риболов мощни и устойчиви, почти нечупливи Ugly Tech бланки, са вложени и в този модел въдица за риболов от лодка и по-конкретно за тролинг и кльонк.
Предимства:
- Уникална технология
- Мощност и здравина
- Възможност за ползване със спинингова макара и мултипликатор
- SiC водачи
Shakespeare продължават използването на доказаната технология, която освен всичко останало, осигурява оптимален строй и баланс на въдиците.
Въдицата е окомплектована със солиден макародържач и цяла EVA дръжка с триъгълен профил на горната ръкохватка.
- Въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling
- Ugly Tech Blank конструкция
- Специални SiC водачи
- Надежден винтов макародържач
- EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 2.10 м
- Дължина на дръжката: 66 см (38 см до макародържача)
- Акция: 20-40 lb
- Тегло: 352 г
- За тролинг, риболов на сом
Характеристики
| Модел | Tiger Tuff |
| Дължина | 2.1 м |
| Акция | 20-40 lb |
| Тегло | 352 г |
| Тр. дължина | 113 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 8 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 13 мм |
| Вид риболов | Морски |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
