Шаранджийска въдица Daiwa Ninja X Carp 3.60 м, 3 lb
-
65.90€ / 128.89 лв. / 128.89лв.
- Код на продукта: 13496-01
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Сред многообразието от продукти в серията Ninja X на Daiwa може да се открои шаранджийската въдица с дължина 3,60 м.
С тази модификация Daiwa предлага на почитателите на риболова на шаран една много лека и същевременно с високо качество въдица, която притежава перфектно съотношение цена-качество.
Daiwa Ninja X Carp е модел на две секции с акция 3 lbs. Диаметър на бланката над макародържача - 14 мм. Прогресивният строй и тънката бланка са предпоставка за оптимални резултати при пълно натоварване на въдицата при замятане.
С тази акция пръчката е достатъчно подходяща както за риболов на по-дребни риби на близка дистанция, така и на по-едри на средна дистанция.
Екипирана е с първокласни водачи със SiC рингове и двуточково монтиране. Водачите са общо 6 бр., като първият водач е с диаметър 50 мм, с което допринася за постигане на точен и далечен кастинг.
Притежава класическа, двуделна дръжка, като долната част е с EVA покритие.
Дължина на дръжката - 65 см, измерена от нейното начало до тапата на въдицата. Макарата е позиционирана на около 58 см от долния край на пръчката.
| Модел | Ninja Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 347 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
