Шаранска въдица Formax Thunder Carp 3.60 м, 3 lb, 3 части
-
49.80€ / 97.40 лв. / 97.40лв.
- Код на продукта: 18904
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Прецизно изработена шаранска въдица от високомодулен карбон в комплект с олекотени SIC водачи, подходящи за плетени влакна.
Отличава се с модерна визия и минималистичен дизайн при конструкция от три секции.
Formax Thunder Carp е идеално решение за всеки риболовец, който иска да практикува шаранджийски риболов на тежко.
Тънките, но надеждни бланки са в черен матиран цвят. Окомплектована с 6 надеждно закрепени водача, позволяващи безпроблемна употреба на плетени влакна.
Сред предимствата на тази пръчка е дължината на дръжката. Макародържачът е монтиран на оптимална позиция, така че дръжката позволява достатъчно широк захват, гарантиращ постигането на търсената дистанция, като същевременно не е некомфортно дълга.
- Конструкция от две части
- Високомодулни карбонови бланки
- Качествени SiC водачи
- Удобен макародържач
- Разделена EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 64 см
- Акция: 3.00 lb
- Тегло: 377 г
- За риболов на шаран
| Модел | Thunder Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 377 г |
| Тр. дължина | 126 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
