Комплект въдица, макара и влакно за шаран DAM Charger 3 м, 3 lb, 5000FD CMB
-
65.61€ / 128.32 лв. / 128.32лв.
- 72.90€ / 142.58 лв. / 142.58лв.
- спестяваш: 7.29€ / 14.26€
- Код на продукта: 46965
- Извън наличност
Информация
DAM Charger 3м, 3lb / 5000FD CMB е чудесно решение за всички риболовци на шаран, които търсят надежден и здрав комплект със стилен дизайн.
Сетът е с много добри характеристики, привлекателен външен вид и се харесва на риболовци от всички възрасти.
Включва карбонова шаранджийска въдица на 2 секции, макара с преден аванс и навито монофилно влакно в камуфлажен цвят.
Въдица DAM Charger Carp
- Бланка от високомодулен карбон
- EVA дръжка за комфорт и контрол
- SIC водачи
- Дължина на въдицата: 3.0 м
- Акция: 3.0 lb
- Дължина на дръжката: 58 см
Макара DAM Charger 3L 5000FD
- 3 лагера
- С преден аванс
- Качествено монофилно влакно с тест 12 lb
- Сгъваема дръжка
- Пред. число: 5.1:1
- Капацитет: 0.33 - 270 / 0.35 - 240 / 0.40 - 185
Характеристики
| Модел | Charger |
| Дължина | 3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 640 г |
| Тр. дължина | 157 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
