Комплект въдица, макара и влакно за шаран DAM Full Tech Carp 3.6 м, 3 lb, 2 части, 6000FS CMB
-
от
-
48.90€ / 95.64 лв. / 95.64лв.
- Код на продукта: 46966
- Извън наличност
Информация
DAM Full Tech Carp CMB е чудесно решение за всички риболовци на шаран, които търсят надежден и здрав комплект със стилен дизайн.
Сетът е с много добри характеристики, привлекателен външен вид и се харесва на риболовци от всички възрасти.
Включва шаранджийска въдица на 2 секции, макара с двоен аванс и навито монофилно влакно.
Въдица DAM Full Tech Carp
- Карбон-композитни бланки
- Конструкция от 2 части
- EVA дръжка за комфорт и контрол
- SIC водачи
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- Дължина на дръжката: 63 см
Макара DAM Carp Full Tech 6000FS
- 1 лагер
- С двоен аванс
- Система за освобождаване на шпулата
- Качествено монофилно влакно с диаметър 0.33 мм
- Пред. число: 5.2:1
- Капацитет: 0.35 - 270 / 0.40 - 210 / 0.50 - 150
Характеристики
| Модел | Full Tech Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 860 г |
| Тр. дължина | 186 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 18 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (1)
Оценка (1)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
