Туристически фиксиран нож Umarex Alpina Sport Ancho, Черен
-
от
-
6.90€ / 13.50 лв. / 13.50лв.
- Код на продукта: 48628
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Удобен и много здрав нож с фиксирано острие от популярната марка Umarex.
Острието на Alpina Sport Ancho е изработено е от неръждаема стомана. Отлично двустранно сведено и много добре заточено.
Дръжката е с анатомична форма, като представлява комбинация от пластмаса и гумени елементи, които осигуряват и заздравяват захвата.
Размерите и формата на ножа го правят подходящ както за по-деликатни, така и за по-груби дейности.
Нож Alpina Sport Ancho е окомплектован с надеждна пластмасова кания с възможност за лесно и бързо поставяне на колан. Канията има отвор отдолу за оттичане на вода.
Отлично качество на много добра цена!
- Дължина на острието: 10.5 см
- Дължина на дръжката: 12.5 см
- Обща дължина: 23 см
- Широчина на острието: 25 мм
- Дебелина на острието: 3.0 мм
- Тегло: 120 г
Характеристики
| Обща дължина | 23 см |
| Дължина на острието | 10.5 см |
| Дебелина на острието | 3 мм |
| Широчина на острието | 25 мм |
| Дължина на дръжката | 12.5 см |
| Модел | Alpina Sport Ancho |
| Тегло | 120 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
