Шаранджийска въдица JRC Defender Carp Rod 3.60 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
75.80€ / 148.25 лв. / 148.25лв.
- Код на продукта: 25754
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Обновена и с по-модерен външен вид, добре познатата серия шаранджийски въдици JRC Defender отново е на пазара.
Иновативният 24Т карбон-композитен материал обединява здравина, мощност и гъвкавост за постигане на отличните характеристики на тази въдица.
Пръчката е отлично балансирана и с оптимален строй, който осигурява ефективна работа на бланката и същевременно запазва удоволствието от схватката с рибата.
Окомплектовката е на същото високо ниво. Включва SiC водачи, монтирани стабилно на бланката, както и DPS макародържач.
Разделената дръжка с дължина 62 см осигурява удобен широк захват за замятане на далечни разстояния.
Стилна и много практична въдица, която може да се използва както от начинаещи, така и от напреднали в риболова на шаран.
- Модел: JRC Defender Carp Rod 3.60м 3.0lb
- 24Т карбон-композитен материал
- За риболов на шаран
- Здрава и мощна въдица
- Отличен баланс
- Оптимален прогресивен строй
- TS SiC водачи
- Надежден DPS макародържач
- 40 мм първи водач
- EVA дръжка
- Конструкция от 2 секции
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Транспортна дължина: 187 см
- Акция: 3.0 lb
- Дължина на дръжката: 62 см
- Тегло: 344 г
| Модел | Defender |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 344 г |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
