Маркер и спод въдица Avid Revolve Spod Marker 3.60 м, 5lb, 2 части
-
от
-
56.61€ / 110.72 лв. / 110.72лв.
- 62.90€ / 123.02 лв. / 123.02лв.
- спестяваш: 6.29€ / 12.30€
- Код на продукта: 38326
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Въдицата за шаран Avid Carp Revolve Spod Marker е отличен избор за риболовците, които търсят висока производителност без да нарушават бюджета си. Проектирани с прецизност и надеждност, тези въдици са изработени от карбонови бланки с отлични параметри.
Моделът е специализиран за захранване със спод ракети и проучване на релефа на дъното с маркер.
Една от забележителните характеристики на серията Revolve са водачите Minima, които намаляват триенето и подобряват дистанцията на замятане.
Въдиците са оборудвани и с висококачествен макародържач, който осигурява сигурно и стабилно закрепване на макарата.
Визуалният облик на въдиците Revolve е едновременно изчистен и елегантен, с красива карбонова 3k оплетка над макародържача и матово черно покритие, което придава стилен вид.
FullShrink дръжката с малко разширение в края осигурява удобен и сигурен захват.
- Въдица за риболов на шаран
- Спод/маркер модел
- Високомодулен карбон
- Стилен и елегантен вид
- Конструкция от 2 части
- 3к карбонова оплетка
- Стабилен макародържач
- Minima водачи
- 50 мм водач
- FullShrink дръжка с EVA
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 61 см
- Акция: 5.0 lb
- Тегло: 446 г
| Модел | Revolve |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 5 lb |
| Тегло | 446 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
