Шаранска въдица Mikado Trython Carp 3.60 м, 3 lb, 3 части
-
от
-
53.82€ / 105.26 лв. / 105.26лв.
- 59.80€ / 116.96 лв. / 116.96лв.
- спестяваш: 5.98€ / 11.70€
- Код на продукта: 46107
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Mikado Trython Carp е класна карбонова въдица за риболов на шаран.
Тя се отличава с издръжливи и надеждни бланки, които предлагат баланс между сила и строй, позволявайки далечни и прецизни замятания.
Въдицата е с прогресивна акция, което осигурява своевременна реакция и контрол дори при по-едри риби.
Mikado Trython Carp е оборудвана със стабилни SIC водачи, които предпазват влакното и осигуряват гладко преминаване, намалявайки триенето при замятане и изваждане на рибата.
Създадена за професионални риболовци и ентусиасти, тази въдица е подходяща за риболов на шаран както на къси, така и на дълги дистанции.
Със своето изключително съотношение цена-качество, въдицата Mikado Trython Carp е чудесно решение за риболовците, търсещи надеждност, прецизност и издръжливост.
- Въдица на 3 секции
- За риболов на шаран
- Високомодулни карбонови бланки
- Здравина и надеждност
- Контрол при изваждане на рибата
- SiC водачи
- Удобна дръжка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 59 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 345 г
| Модел | Trython Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 345 г |
| Тр. дължина | 126 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
