Въдица за риболов на шаран DAM Iconic Carp 3.90 м, 3.5 lb, 2 части
-
от
-
51.21€ / 100.16 лв. / 100.16лв.
- 56.90€ / 111.29 лв. / 111.29лв.
- спестяваш: 5.69€ / 11.13€
- Код на продукта: 37611
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Въдицата DAM Iconic Carp е проектирана за риболов на шаран. Тя е изработена от висококачествени материали и е идеална за начинаещи и опитни риболовци.
- Въдица от две секции
- Високомодулен карбон TC24
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Акция: 3.5 lb
- Топ клас SIC водачи
- Удобен макародържач
- Дръжка с антихлъзгащо покритие
- Дължина на дръжката: 64 см
- Тегло: 374 г
- За риболов на шаран
Моделът е с уникална бланка от ТC24 карбонов материал - великолепен избор на въдица за риболов на трофейни шарани както със замятане, така и с нанасяне с лодка.
Оборудвана е с класни SiC водачи с двуточково монтиране, гарантиращи безпрепятственото използване на монофилни и плетени влакна.
Бързото действие, прецизният кастинг и достатъчният ресурс за безпроблемно справяне с едри и борбени шарани и бели амури са сред основните характеристики на модела.
Комфортната разделена дръжка с антихлъзгащо покритие гарантира добър и надежден захват при замятане.
| Модел | Iconic |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 374 г |
| Тр. дължина | 200 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
