Шаранска въдица Filstar Power Glass Carp II, 3.60 м, 2.75lb, 2 части
-
от
-
23.90€ / 46.74 лв. / 46.74лв.
- Код на продукта: 24342
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Много стабилна и здрава въдица за риболов на шаран. Моделът е от бюджетния клас, изцяло от фибростъкло.
Въдицата се отличава със семпъл, но елегантен дизайн и е подходяща за начинаещи и напреднали в шаранския риболов.
FilStar Power Glass Carp се предлага във варианти на две и на три секции, като бланките са относително дебелостенни и разполагат със солиден запас от сила.
Въдицата е оборудвана с надеждни SiC водачи с двуточково монтиране, подходящи за всякакъв тип основна линия.
Сравнително дългата дръжка с EVA ръкохватки осигурява стабилен захват за сигурно замятане на дистанция.
Моделът намира приложение за дънен риболов на шаран, амур, бяла мряна и други, както в реки, така и в затворени водоеми.
- Модел: FilStar Power Glass Carp II - 3.60м 2.75lb
- Бланки от фибростъкло
- Въдица на две секции
- Голям запас от сила
- SiC водачи
- Стабилен макародържач
- Дръжка с EVA ръкохватки
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Транспортна дължина: 185.5 см
- Дължина на дръжката: 69 см
- Акция: 2.75 lb
- Тегло: 452 г
- За риболов на шаран
| Модел | Power Glass Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 2.75 lb |
| Тегло | 452 г |
| Тр. дължина | 186 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | Фибростъкло |
| Диам. в основата | 19.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
