Шаранджийски комплект Mikado Trython Carp 3.60 м, 3 lb/5005
-
84.83€ / 165.91 лв. / 165.91лв.
- 99.80€ / 195.19 лв. / 195.19лв.
- спестяваш: 14.97€ / 29.28€
- Код на продукта: 51703
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Шаранджийският комплект Mikado Trython Carp 3.60м 3lb е пълноценно решение за риболов на шаран - надеждно, функционално и на отлична цена. 🎣
Включва карбонова въдица Mikado Trython Carp с прогресивна акция, макара с двоен аванс Mikado Trython Runner 5005 и флуоресцентно жълто монофилно влакно Mikado за максимална видимост.
💰 Закупуването на комплект Mikado Trython Carp 3.60м, 3lb / 5005 позволява използването на отстъпка от стандартните цени на продуктите, включени в него, в размер на 15%!
Карбонова въдица за шаран
Mikado Trython Carp е изградена от високомодулен карбон, който осигурява здравина и контрол при изваждане на едра риба.
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 359 г
- SiC водачи за гладко преминаване на влакното
- Удобна дръжка с дължина 64 см
Макара с двоен аванс
Mikado Trython Runner 5005 предлага плавна работа и стабилна конструкция. ⚡
- 4+1 сачмени лагера
- Две шпули - алуминиева и графитна
- Капацитет: 0.30мм - 315м / 0.35мм - 230м / 0.40мм - 180м
- Преводно число: 5.2:1
- Тегло: 415 г
Монофилно влакно Fluo Yellow
Mikado Nihonto Carp Fluo Yellow е изработено от подобрен полиамид с ултра гладка повърхност за точни и далечни замятания.
- Дължина: 300 м
- Диаметър: 0.35 мм
- Тест: 12.200 кг
- Устойчивост на абразия и възли
- Отлична видимост при нощен риболов 🐟
Комплектът Mikado Trython Carp е перфектен избор за шаранджийски риболов на близки и по-далечни дистанции - балансиран, надежден и достъпен.
За какъв вид риболов е подходящ този комплект?
Каква е акцията на въдицата?
Колко шпули има макарата?
Защо влакното е жълто?
Подходящ ли е комплектът за начинаещи?
Каква акция има въдицата?
Колко влакно побира макарата?
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 774 г |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
