Шаранджийска въдица Avid Carp Revolve 3.90 м, 3.5 lb, 2 части
-
от
-
60.21€ / 117.76 лв. / 117.76лв.
- 66.90€ / 130.85 лв. / 130.85лв.
- спестяваш: 6.69€ / 13.08€
- Код на продукта: 38256
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Въдицата за шаран Avid Carp Revolve е отличен избор за риболовците, които търсят висока производителност без да нарушават бюджета си. Проектирани с прецизност и надеждност, тези въдици са изработени от карбонови бланки с отлични параметри.
Една от забележителните характеристики на серията Revolve са водачите Minima, които намаляват триенето и подобряват дистанцията на замятане.
Въдиците са оборудвани и с висококачествен макародържач, който осигурява сигурно и стабилно закрепване на макарата и е от съществено значение при борба с големи шарани.
Визуалният облик на въдиците Revolve е едновременно изчистен и елегантен, с красива карбонова 3k оплетка над макародържача и матово черно покритие, което придава стилен вид.
FullShrink дръжката с малко разширение в края осигурява удобен и сигурен захват.
Независимо дали ловите в малък водоем или голямо езеро, тези въдици предоставят надеждността и мощността, необходими за улавяне на големи шарани, без да се прави компромис със стила и комфорта.
- Въдица за риболов на шаран
- Високомодулен карбон
- Стилен и елегантен вид
- 3к карбонова оплетка
- Стабилен макародържач
- Minima водачи
- 50 мм водач
- FullShrink дръжка с EVA
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Дължина на дръжката: 63 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 429 г
| Модел | Revolve |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 429 г |
| Тр. дължина | 200 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
