Шаранска въдица Mivardi Optimus 3.90 м, 3.5 lb, 2 части
-
от
-
54.90€ / 107.38 лв. / 107.38лв.
- Код на продукта: 55695
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Шаранската въдица Mivardi Optimus е надеждно решение за риболовци, търсещи качество на достъпна цена. Тънката бланка осигурява лека конструкция от 338 грама и отлично замятане на голямо разстояние 🎣
Издръжливите SIC водачи (16 мм на върха и 50 мм стартов) гарантират плавно преминаване на влакното и устойчивост при борба с риба. Класическият DPS макародържач и ергономичната Duplon дръжка допълват минималистичния дизайн.
Основни характеристики
- Дължина: 3.90 метра
- Акция: 3.5 lbs - универсална за шаран
- Части: 2 секции
- Транспортна дължина: 201 см
- Водачи: SIC
Приложение
Идеална за риболов на шаран в езера и язовири. Балансираната акция позволява прецизен контрол при вадене 🐟
Mivardi Optimus съчетава функционалност с елегантен външен вид. Подходяща за начинаещи и опитни риболовци.
За какъв вид риболов е подходяща тази въдица?
Предназначена е за шарански риболов в стоящи води и язовири с акция 3.5 lbs.
Какви са предимствата на SIC водачите?
SIC водачи осигуряват плавно преминаване на влакното, намаляват триенето и увеличават дълготрайността.
Подходяща ли е за начинаещи?
Да, лекотата от 338 грама и универсалната акция я правят отличен избор за стартиращи риболовци.
Каква е транспортната дължина?
При 2 секции транспортната дължина е 201 см - удобна за пренасяне в автомобил.
От какъв материал е дръжката?
Дръжката е от Duplon - ергономичен материал с отлична устойчивост и комфортен захват.
Може ли да се използва за далечно замятане?
Да, тънката бланка и балансираната конструкция позволяват отлични резултати при далечно замятане.
Какъв тип макародържач има?
Оборудвана е с класически черен DPS макародържач - стабилна и надеждна система.
Характеристики
| Модел | Optimus |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 338 г |
| Тр. дължина | 201 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
