Шаранска въдица Filstar Trio Carp 3.60 м, 3.00 lb, 3 части
-
от
-
45.80€ / 89.58 лв. / 89.58лв.
- Код на продукта: 50419
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Filstar Trio Carp е лека и мощна шаранска пръчка с достъпна цена, идеална за начинаещи и напреднали риболовци!
Въдицата е изключително лека, с тънка карбонова бланка и голям запас от сила. Снабдена е с лек DPS макародържач, противоплъзгаща дръжка и висококачествени T-LTS водачи, като големият е с размер 50 мм.
- Карбонова бланка за здравина и издръжливост
- Голям запас от сила за улов на големи риби
- Лек DPS макародържач
- Противоплъзгаща дръжка за комфорт и сигурност
- Висококачествени T-LTS водачи за гладко преминаване на линията
- Първият водач е 50 мм
- Черен матов цвят за изчистена визия
- Конструкция от 3 части
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.00 lb
- Тегло: 300 г
Характеристики
| Модел | Trio Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 300 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (2)
Колко килограма издържа въдицата?
-
Въдиците нямат такава характеристика. С тази въдица може да се извади и шаран с тегло над 20 кг - въпрос на правилно комбиниране на елементите от линията, както и на умения, разбира се.Беше ли полезен този отговор?
Здравейте.Какъв е строя на въдицата?Параболичен,Полупараболичен или Прогресивен?
-
Здравейте!
Производителят не дава конкретна информация за строя на въдицата.
Според нашата преценка е полупараболичен/прогресивен.
Беше ли полезен този отговор?
Показват се 1 до 2 от 2 (1 страници)
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
