Шаранска въдица Mivardi Optimus 3.60 м, 3.5 lb, 2 части
-
от
-
53.50€ / 104.64 лв. / 104.64лв.
- Код на продукта: 55694
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Шаранската въдица Mivardi Optimus 3.60м 3.5lb е надеждно решение за риболовци, търсещи качество на достъпна цена. Тънката бланка и ниското тегло осигуряват комфорт при дълги сесии 🎣
Характеристики на въдицата
- Дължина: 3.60 метра
- Акция: 3.5 lbs
- Брой части: 2
- Транспортна дължина: 188 см
- SIC водачи: 16 мм на върха, 50 мм стартов
- Материал: Карбонова бланка
- Дръжка: Ергономична Duplon
- Макародържач: Класически черен DPS
Предимства при риболов
Здравите SIC водачи гарантират плавно преминаване на влакното и устойчивост при натоварване. Отличната акция позволява прецизен контрол при борба с шаран и други едри риби 🐟
Минималистичният дизайн с черни намотки и функционална дръжка правят Mivardi Optimus практичен избор за всеки риболовец.
Приложение
Идеална за шаранджийски риболов на средни и дълги дистанции. Двуделната конструкция улеснява транспорта до водоема ⚡
За какви риби е подходяща тази въдица?
Предназначена е основно за шаранов риболов, но е ефективна и при улов на амур и други едри риби.
Какво означава акция 3.5 lbs?
Това е теглото, необходимо за огъване на върха на въдицата под ъгъл 90 градуса. 3.5 lbs е средна акция, подходяща за универсално използване.
Лесна ли е за транспорт?
Да, с транспортна дължина 188 см двуделната конструкция се побира удобно в багажник или калъф.
Какви водачи използва?
Оборудвана е със здрави SIC водачи - 16 мм на върха и 50 мм в основата, осигуряващи гладко преминаване на влакното.
Подходяща ли е за начинаещи?
Абсолютно! Лека е, с добра акция и достъпна цена - отличен избор за стартиращи в шаранския риболов.
Какъв тип макара да комбинирам?
Препоръчваме шаранска макара с размер 8000-10000 и плавен преден аванс за оптимална работа.
Издържа ли на едри риби?
Да, здравата карбонова бланка и качествените водачи осигуряват надеждност при борба с шарани над 10 кг.
Характеристики
| Модел | Optimus |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 315 г |
| Тр. дължина | 188 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
