Шаранска въдица Mivardi Optimus 3.60 м, 3.5 lb, 3 части
-
от
-
53.50€ / 104.64 лв. / 104.64лв.
- Код на продукта: 55691
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Шаранската въдица Mivardi Optimus е надеждно решение за всеки шаранджия, който търси качество на достъпна цена. 🎣 Тънката бланка осигурява лекота и прецизност при замятане.
Издръжливите SIC водачи (16 мм на върха и 50 мм стартов) гарантират плавно преминаване на влакното и устойчивост при борба с трофейна риба. Класическата черна DPS макародържач и ергономичната Duplon дръжка допълват минималистичния дизайн.
Основни характеристики
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.5 lbs
- Секции: 3 части
- Транспортна дължина: 127 см
- Тегло: 296 г
- SIC водачи за дълготрайност
За кого е подходяща
Моделът Optimus е идеален за риболов на шаран в езера и язовири. 🐟 Трисекционната конструкция улеснява транспорта и съхранението.
Отличното съотношение цена-качество прави тази въдица перфектен избор за начинаещи и напреднали риболовци.
Подходяща ли е въдицата за далечно замятане?
Да, тънката бланка и големият стартов водач позволяват прецизно замятане на разстояние.
Колко тежи въдицата?
Общото тегло е 296 грама, което я прави лека и удобна за продължителна употреба.
Каква е транспортната дължина?
Сглобена от 3 части, въдицата се транспортира при дължина от 127 см.
Какви водачи използва моделът?
Оборудвана е с издръжливи SIC водачи - 16 мм на върха и 50 мм основен ринг.
За какви риби е предназначена?
Създадена специално за шаранджийство, но може да се използва и за улов на други едри видове риби.
Удобна ли е дръжката?
Да, ергономичната Duplon дръжка осигурява комфортен хват и сигурност при борба с рибата.
Подходяща ли е за начинаещи?
Абсолютно! Лесна за използване, с отлично съотношение цена-качество за всички нива на опит.
Характеристики
| Модел | Optimus |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 296 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
