Спод Въдица Shimano TX Extreme Spod Marker 13ft, 5 lb
-
212.31€ / 415.24 лв. / 415.24лв.
- 235.90€ / 461.38 лв. / 461.38лв.
- спестяваш: 23.59€ / 46.14€
- Код на продукта: 50776
- Експресна Безплатна доставкa
- Извън наличност
Информация
Shimano TX Extreme Spod Marker е перфектната шаранджийска въдица - комбинация от мощност и чувствителност за риболов на големи разстояния.
Тя е изработена от висококачествен карбон и HPC бланкa, който осигурява изключителна мощност за замятане на тежки сподове и маркерни плувки. В същото време, чувствителният връх ви позволява да усетите дори най-малките промени във водното течение и подводните характеристики.
Mоделът е оценен с тестова крива от 5lb, което гарантира, че имате цялата мощност, която можете да пожелаете. За голяма прецизност бланката е снабдена с маркировки за измерване на дължината на линията.
- Full Carbon & HPC бланка - твърда, мощна и отзивчива
- Тестова крива от 5lb за замятане на тежки сподове и маркери
- Seaguide SIC водачи от неръждаема стомана
- Тънка EVA дръжка с метален накрайник
- 50 мм начален водач
- Shimano DPS макародържач
- Дължина: 13ft - 3.96 м
- Акция: 5.0 lb
- Тегло: 454 г
Характеристики
| Модел | TX Extreme |
| Дължина | 3.96 м |
| Акция | 5 lb |
| Тегло | 454 г |
| Тр. дължина | 203 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Full Carbon+HPC |
| Диам. в основата | 16.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
